Bomba O Ses Türkiye Su Erçulha Delikanlım İzle

28 Ekim 2013 Pazartesi

           

.

Su Erçulha Delikanlım şarkısıyla stüdyoyu inletti Bomba O Ses Türkiye 28 Ekim 2013 Pazartesi

O Ses Türkiye'nin bu akşam ki bölümüne katılan Su Erçulha mükemmel bir performans sergiledi. Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısını müthiş seslendiren yarışmacıya daha ilk dakikadan Ebru Gündeş ve Murat Boz hemen döndü.. Kusursuz bir sese sahip olan yarışmacı bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye'nin bu akşam ki bölümüne katılan Su Erçulha mükemmel bir performans sergiledi. Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısını müthiş seslendiren yarışmacıya daha ilk dakikadan Ebru Gündeş ve Murat Boz hemen  döndü.. Kusursuz bir sese sahip olan yarışmacı bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

Delikanlım şarkısını Yıldız Tilbe gibi söyleyen Su izleyen ve dinleyen herkesi kendine hayran bıraktı.. Murat Boz yarışmacının çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ve Delikanlım derken bana baktın dedi.

Ebru Gündeş yarışmacıyı dinlerken Yıldız Tilbe'yi dinlermişcesine çok zevk aldığı söyledi. Hadise bu şarkının yeri bende çok ayrı dedi.. Hadise delikanlım şarkısını çok önemli bir olay yaşadığı gecede seslendirdiğini söyleyince Murat Boz kim bu delikanlı diye sordu..

Karar vermek için düşünen Su Erçulha isimli yarışmacı Gökhan'ı seçti.. Bütün jüri üyeleri yarışmacının Ebru Gündeş'i seçtiğini sanarken Acun Ilıcalı yarışmacının Gökhan'ı seçtiğini söyleyince stüdyo karıştı..

O SES TÜRKİYE GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

HADİSE'YE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ


Çok güzel sesli bir kadının iyi ki doğdun hadise şarkısı söylediği ve ilk etapta yarışmacı sanıldığı anda, gerçek anlaşıldı.

Bugün 22 Ekim 2013 Hadise'nin doğum günü. O Ses Türkiye yarışmasına denk gelen bu tarihi Acun Ilıcalı kutlamadan edemedi. Yakın bir zamanda Hülya Avşar'ın doğum günü de Yetenek Sizsiniz'de kutlanmıştı. Bir pasta eşşliğinde hep bir ağızdan iyi ki doğdun Hadise şeklinde bağırılan ve bu şekilde çok mutlu olan Hadise, duygularını ifade etmekte zorlandı. Peki, Hadise kaç yaşında? 1985 doğumlu olan Hadise, 28 yaşını bitirdi, 29'dan gün alıyor. Yani Hadise 28 yaşında.

Hadise 28 yaşında.

EZGİ ÖZCAN HADİSE'Yİ ÇOK ETKİLEDİ

O ses Türkiye yine bomba gibi bir bölüm ile ekranlara geldi. O ses Türkiye'ye katılan yarışmacı Ezg, sesiyle jürü üyelerini büyüledi. Ezgi'yi takımına eklemeyi başaran isim ise Hadise oldu.

O Ses Türkiye' de Ezgi Özcan Hançer isimli parçayı seslendirerek ilk olarak Hadise'yi etkilemeyi başararak Hadise'nin takımına girdi.

Murat Boz'un dikkatli bakışları komik anların yaşanmasına neden oldu. Hadise, Murat Boz'un dikkatli bakışları için "leopar desenini Murat çok sever, onun için bakıyor" dedi.

GÜVEN YÜREYİ İLE EBRU GÜNDEŞ'İN MUHTEŞEM DÜETİ

O Ses Türkiye'ye Alanya'dan katılan Güven Yüreyi isimli yarışmacı hayatının müzikten ibaret olduğunu söyledi.  Güven Yüreyi isimli yarışmacı Selami Şahin'in unutulmaz eseri Sen belalı Ben Sevdalı şakısını mükemmel seslendirdi.

Güven'in bu güzel performasına ilk dönen jüri üyesi Ebru Gündeş oldu. Ebru Gündeş'in ardından bütün jüri üyeleri ardısıra döndü. Ebru Gündeş yarışmacıya ilk ben döndüm seni kendi takımıma almak için takla bile atarım deyip koltuğun tepesine çıktı.

Ebru Gündeş Güven'in performansını çok çok beğendiğini söyledi. Selami Şahin'in Ben Sevdalı Sen Belalı şarkısının detoneye çok müsait olduğunu ama Güven'in bu şarkıyı kusursuz okuduğunu söyledi.

Gökhan ilginç bir çıkış yaparak Ebru Gündeş'in yarışmacıyı alacağından emin ' Haydi geçmiş olsun bize' dedi.. Ebru Gündeş Güven'in performasından o kadar etkilenmiş olacak ki bütün övgülerini peşpeşe sıraladı.

Acun Ilıcalı şarkıyı Güven'in şarkıyı yeniden seslendirmesini istedi.. Güven şarkısını seslendirirken Ebru Gündeş yanına gidip şarkıya eşlik etti. Güven Üreyi ve Ebru Gündeş'in düeti öylesine güzeldi ki izleyen herkesi büyüledi..

Hadise Güven'in sesinin çok değerli olduğunu söyledi ve O Ses Türkiye'den birinci çıkacağını söyledi.. Gökhan Güven'in sesinin çok kaliteli olduğunu finale kadar tek başına gidebileceğini söyledi...

Jürilerin konuşmasının ardından çok kararsız kalan Güven Üreyi Murat Boz'u seçti.



MELİSA AYDIN' HURT İLE STÜDYOYU İNLETTİ

Melisa Aydın O Ses Türkiye'ye Hollanda'dan katıldı. Herzaman evinde şarkı söylediğini söyleyen yarışmacı büyük bir heyecan ile sahneye çıktı.
O Ses Türkiye'ye Hollanda'dan katılan Melisa Hurt isimli şarkıyı öylesine güzel seslendirdi ki izleyen ve dinleyen herkesi etkisi altına aldı.

Hadise şarkının hemen başında döndü. Hadise'nin ardından çok geçmeden Ebru Gündeş döndü. Yaşı küçük olmasına rağmen Melisa Cristina Aguelera'nın Hurt isimli şarkısını kusursuz seslendirdi.

Ebru Gündeş Melisa'nın sesine çok hayran kaldığını söyledi. Ebru GÜndeş kendinin arabesk söylediği için sana hep arabesk söyletmeyeceğim diye yarışmacıya söz verdi.

Hadise kendi ekibinde böyle seslerin olduğunu fakat yinede Melisa'nın kendi takımına katılmasını istedi..

ECEM ÖZKAN GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE PERFORMANSI
O Ses Türkiye'ye Kıbrıs'tan katılan Ecem Özkan şarkısını annesi için seslendireceğini söyledi. Emrah'ın Götür Beni Gittiğin yere şarkısını seslendiren Ecem salondan iyi bir tepki aldı.

İlk başlarda tereddütte kalan Hadise şarkının ortasına doğru döndü. Gökhan Murat Boz'a hadi butona basalım tarzında bir bakış attı. Murat Boz hemen butona bastı Gökhan son dakikada dönmedi.

Gökhan'ın dönememesi üzerine Acun o sahnenin yeniden oynatılmasını istedi. Gökhan'ın dönememe hali salon tarafından kahkahalar ile karşılandı.

Gökhan yarışmacıyı Hadise yada Murat Boz'a kaptıracağından korktuğu için son dakikada vazgeçtiğini söyledi.. Hadise ve Murat yarışmacıyı kapmak için elinden geleni yaptılar...

Benzer Konular

0 yorum:

Yorum Gönder