Yeni Sezonunda O Ses Türkiye Mest Ediyor

25 Eylül 2013 Çarşamba

           

.

O Ses Türkiye 2013 yeni sezonunda her yeni bölümü ile güzel sesli yarışmacılar ile izleyicileri tanıştırmaya devam ediyor. O Ses Türkiye'nin iddialı isimlerinden olacağı şimdiden kesin gibi görünen Çiğdem Bezci'nin hayat hikayesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

çiğdem bezci jüriler ile düet
O Ses Türkiye isimlerinden Çiğdem Bezci Seni Sana Bırakmam adlı şarkıyı seslendirdi. Sesi ile jüriyi etkileyen Çiğdem Bezci, 4 jüri üyesinin dönmesi ile gözleri doldu. Ebru Gündeş'in 'niye ağlıyorsun' sorusuna 'şu an ayakta duramıyorum heyecandan değil mutluluktan' diyerek cevapladı. Çiğdem Bezci geçirmiş olduğu trafik kazasını ve bu kaza sonucu sağ ayağını kaybettiğini ve kocasının bu zamanından hiç yalnız bırakmayarak sürekli ilgilendiğini ve ona baktığını anlatması jüri üyelerini duygulandırdı, seyircilerden bazıları gözyaşlarını tutamadı. Ebru Gündeş ve Hadise sahneye çıkarak Çiğdem Bezci ile beraber Seni Sana Bırakmam şarkısını beraber söylediler. Çiğdem Bezci'nin Antalya'da iken İbrahim Tatlıses ile aynı sahneyi paylaştığı biliniyor.

Çiğdem Bezci, O Ses Türkiye'nin ilk turunda 'Seni Sana Bırakmam' isimli parçayı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.

O Ses Türkiye 3. Bölüm Çiğdem Bezci Canlı Performans İzle

Benzer Konular

0 yorum:

Yorum Gönder